СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Директор ліцею: 

Осницький Йосип Павлович – директор ліцею, вчитель математики

 

Заступники з навчально-виховної роботи :

Дзюмага Наталія Зіновіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства;

Степчина Людмила Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови.

Портная Інна Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики.

 

Заступник директора з виховної роботи :

Герасимчук Світлана Олегівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель  зарубіжної літератури.

 

Заступник директора з господарської частини :

Дідківський Анатолій Іванович – заступник директора з господарської частини.

 

 

Педагог-організатор :

Самченко Анна Олегівна – педагог-організатор, керівник гуртка, вчитель історії

 

Психологічна служба :

Манжула Оксана Сергіївна – практичний психолог 

Тюрікова Валентина Вікторівна – практичний психолог

Редько Наталія Леонідівна – соціальний педагог

 

Бібліотека :

Кравець Наталія Сергіївна– завідувач бібліотекою

Клинкова Олена Олександрівна – бібліотекар

 

Педагоги ліцею: 

МК вчителів української мови :

Хомич Любов Володимирівна – вчитель української мови та літератури;

Ранець Людмила Павлівна – вчитель української мови та літератури;

Воробйова Жанна Василівна – вчитель української мови та літератури;

Селюченко Наталія Володимирівна – вчитель української мови та літератури;

Кулініч Галина Іванівна – вчитель української мови та літератури;

Гулак Інна Євгеніївна – вчитель української мови та літератури;

Нагіленко Валентина Миколаївна – вчитель української мови та літератури.

МК вчителів природничого циклу :

Фарафонова Ольга Володимирівна – вчитель математики;

Радзивіл Ліна Леонідівна – вчитель математики;

Шатило Наталія Вікторівна – вчитель математики;

Захарчук Олена Сергіївна – вчитель математики, інформатики;

Войцехівська Катерина Павлівна – вчитель математики, інформатики;

Гаркуша Надія Михайлівна – вчитель фізики;

Дідківська Надія Петрівна – вчитель фізики;

Орловська Наталія Василівна – вчитель біології;

Беккер Оксана Павлівна – вчитель біології;

Сич Зоя Олександрівна – вчитель хімії;

Левченко Людмила Володимирівна – вчитель хімії;

Горецька Ірина Василівна – вчитель географії;

Панасюк Ольга Віталіївна – вчитель географії.

МК вчителів іноземних мов :

Бобровницька Олена Георгіївна – вчитель англійської мови

Зелінська Марина Олегівна – вчитель англійської, німецької мов;

Корнійчук Людмила Віталіївна – вчитель англійської мови;

Магалецька Тетяна Олександрівна – вчитель англійської мови;

Дроздовська Тетяна Анатоліївна – вчитель англійської мови;

Савченко Марина Миколаївна – вчитель англійської, німецької мов;

Красовська Олена Іванівна – вчитель англійської мови;

Олексюк Вікторія Вікторівна – вчитель польської мови.

МК суспільно-гуманітарного циклу :

Заник Олена Миколаївна – вчитель історії;

Данко Надія Романівна – вчитель історії;

Самченко Анна Олегівна – вчитель історії, педагог-організатор;

Фещук Наталія Анатоліївна – вчитель зарубіжної літератури та обслуговуючої праці.

МК естетичного циклу :

Радзевелюк Сергій Васильович – вчитель трудового навчання;

Федорина Ірина Жоржівна – вчитель фізкультури;

Плотницька Оксана Василівна – вчитель фізкультури;

Тиченко Катерина Юріївна – вчитель фізкультури;

Голуб Віктор Миколайович – вчитель музики та мистецтва;

Назаренко Ірина Михайлівна – вчитель музики та християнської етики;

Данюк Михайло Михайлович – вчитель предмету «Захист України»;

Кулаківська Ніна Миколаївна – вчитель МСП;

Кирилюк Дар’я Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва та вихователь ГПД;

МК вчителів початкової школи :

Шуляренко Алла Володимирівна – вчитель початкових класів;

Остапчук Оксана Валентинівна – вчитель початкових класів, вихователь ГПД;

Сингаївська Таїса Павлівна – вчитель початкових класів;

Малошук Тетяна Миколаївна – вчитель початкових класів;

Рачунь Наталія Іванівна – вчитель початкових класів;

Світко Валентина Леонідівна – вчитель початкових класів, вихователь ГПД;

Гольштейн Ірина Юріївна – вчитель початкових класів;

Хажанець Інна Анатоліївна – вчитель початкових класів;

Гончаренко Алла Миколаївна – вчитель початкових класів;

Гедз Руслана Володимирівна – вчитель початкових класів;

Гавриленко Олеся Миколаївна – вчитель початкових класів;

Нікітчина Ірина Василівна – вчитель початкових класів;

Сахненко Юлія Миколаївна – вчитель спецкласу, вчитель початкових класів;

Ставська Інна Юріївна – вчитель спецкласу, вчитель початкових класів;

Ярошовець Ольга Іванівна – вчитель спецкласу,вчитель початкових класів;

Асистенти вчителів:

Кареліна-Мільська Ірина Юріївна – асистент вчителя;

Шепетюк Поліна Олександрівна – асистент вчителя;

Рудківська Людмила Андріївна – асистент вчителя;

Жулінська Дарина Павлівна – асистент вчителя;

Колесник Леся Миколаївна – асистент вчителя;

Голобородько Людмила Йосипівна – асистент вчителя;

Осницька Тетяна Володимирівна – асистент вчителя;

Крючкова Анастасія Анатоліївна – асистент вчителя;

Ніколайчук Олена Борисівна – асистент вчителя;

Білецька Тамара Вікторівна – асистент вчителя;

Вихователі ГПД :

Каленюк Мирослава Святославівна – вихователь ГПД;

Микуліч Дар’я Анатоліївна – вихователь ГПД

Гненюк Лариса Сергіївна – вихователь ГПД

Кирилюк Дар’я Миколаївна – вихователь ГПД

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *