ПРОЄКТ “ШКОЛУ – ВГОРУ”
17-18 травня 2023 року пройшли перші заняття тренінгу «Цифрова компетентність учителів». Дані заняття стосувалися першого модуля: “ЦИФРОВА БЕЗПЕКА….
Читати даліПочинаючи з 17 травня 2023 року педагоги Ліцею №33 стали учасниками тренінгу «Цифрова компетентність учителів», який…
Читати далі