12-й день у таборі «Лелека»: розваги, знання і любов до рідного міста!
Наш дванадцятий день табірної зміни видався напрочуд насиченим, активним та веселим! Протягом дня вихованці відвідали улюблені заняття з англійської мови, музики, хореографії, фізичної культури, а також взяли участь у тематичних заняттях, настільних іграх та майстер-класах.
🎨 5 загін мав можливість проявити свою творчість під час майстер-класу “Котик-пухнастик” від Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЖМЦНТТУМ). Маленькі майстри старанно виготовляли симпатичних пухнастиків, і кожна іграшка вийшла унікальною!
🧠 7 та 8 загони сьогодні долучилися до інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” та виготовляли власноруч іграшки, розвиваючи не тільки логіку, а й креативність.
🐝 У 3 загоні відбулася пізнавальна лекція від фахівців відділу епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань. Діти дізналися про отруйних комах, можливі наслідки укусів і найважливіше — як надати першу допомогу у таких випадках.
🥗 Тим часом у 4 загоні соціальний педагог Ліцею Редько Наталія Леонідівна провела цікаве заняття “Тарілка здорового харчування”, під час якого діти вчилися формувати корисні харчові звички та дізнавалися, які продукти мають бути на тарілці кожного дня.
💡 А родзинкою дня став захопливий квест “Юні знавці Житомира!”, у якому взяли участь усі загони табору. На дітей чекали цікаві завдання, загадки, маршрути та пізнавальні факти про рідне місто.
Учасники з ентузіазмом розгадували завдання, відкривали нові сторінки історії Житомира та показали чудову командну роботу!
“Лелека” продовжує свій політ — день за днем ми даруємо дітям не лише відпочинок, а й знання, емоції та натхнення! 🌟
Фото та відео, які точно піднімуть вам настрій ви можете переглянути на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук!